OBWÓD ŁOWIECKI nr 8

# LUBELSKIE

OBWÓD ŁOWIECKI nr 8

Obwód łowiecki nr 8 podlega pod Zarząd Okręgowy w Białej Podlaskiej. Zajmuje część terenów gmin Biała Podlaska, Janów Podlaski i Rokitno w powiecie bialskim.

Województwo lubelskie - obwód łowiecki nr 8

Obwód łowiecki numer 8

Zarząd Okręgowy: Biała Podlaska
Nadleśnictwo: .
koło łowieckie: .
informacje o polowaniach: UG Biała Podlaska, UG Janów Podlaski, UG Rokitno

opis granic obwodu: Z m. Rokitno drogą Rokitno – Biała Podlaska do m. Julków, dalej drogą przez m. Julków, Kol. Roskosz, Roskosz, do drogi Biała Podlaska – Janów Podlaski i tą drogą do drogi biegnącej do m. Klonownica Duża, dalej tą drogą do drogi biegnącej w kierunku m. Hołodnica i tą drogą do m. Kol. Hołodnica, skąd drogą do m. Rokitno.

gminy: Biała Podlaska, Janów Podlaski, Rokitno
miejscowości: Nowinki, Klonownica Duża, Klonownica-Plac, Rokitno, Kolonia Zacisze, Wilczyn, Hrud, Roskosz, Kamienieczna
lasy: Las Kijowiec
rzeki: .
sąsiednie obwody: 3, 4, 5, 9, 15
obiekty łowieckie: .

POMÓŻ NAM ULEPSZYĆ TEN ARTYKUŁ

Jesteśmy ciekawi jak w tym obwodzie kultywuje się tradycje myśliwskie. Czy są tutaj jacyś rzemieślnicy wykonujący przedmioty związane z łowiectwem? Czy odbywają się jakieś cykliczne imprezy? Czy na tym terenie są jakieś miejsca szczególnie związane z historią i kulturą łowiecką lub gospodarstwa agroturystyczne polecane szczególnie pasjonatom łowiectwa?

Jeśli posiadasz takie informacje, lub chcesz się podzielić innymi ciekawostkami, które są związane z tym tematem i miejscem, to zachęcamy Cię do kontaktu. Pomóż nam ulepszyć ten artykuł i skontaktuj się z nami.