OBWÓD ŁOWIECKI nr 7

# LUBELSKIE

OBWÓD ŁOWIECKI nr 7

Obwód łowiecki nr 7 podlega pod Zarząd Okręgowy w Białej Podlaskiej. Zajmuje część terenów gmin Rokitno i Zalesie w powiecie bialskim.

Województwo lubelskie - obwód łowiecki nr 7

Obwód łowiecki numer 7

Zarząd Okręgowy: Biała Podlaska
Nadleśnictwo: .
koło łowieckie: .
informacje o polowaniach: UG Rokitno, UG Zalesie

opis granic obwodu: Z m. Olszyn drogą przez m. Kołczyn, Berezówka do nurtu rzeki Krzna w m. Malowa Góra i jej nurtem, a następnie nurtem rzeki Pomaranka do południowego skraju m. Lipnica. Dalej drogą przez m. Lipnica do drogi biegnącej do południowej granicy lasu wsi Olszyn i tą drogą w kierunku wschodnim, a następnie północnym do m. Olszyn.

gminy: Rokitno, Zalesie
miejscowości: Olszyn, Kołczyn-Kolonia, Lipnica, PGR Kijowiec, Berezówka, Nowosiółki, Dereczanka, Kijowiec, Koczukówka, Ogródki, Szarowicze
rzeki: Krzna
sąsiednie obwody: 2, 3, 6, 13, 14, 15
obiekty łowieckie: .

POMÓŻ NAM ULEPSZYĆ TEN ARTYKUŁ

Jesteśmy ciekawi jak w tym obwodzie kultywuje się tradycje myśliwskie. Czy są tutaj jacyś rzemieślnicy wykonujący przedmioty związane z łowiectwem? Czy odbywają się jakieś cykliczne imprezy? Czy na tym terenie są jakieś miejsca szczególnie związane z historią i kulturą łowiecką lub gospodarstwa agroturystyczne polecane szczególnie pasjonatom łowiectwa?

Jeśli posiadasz takie informacje, lub chcesz się podzielić innymi ciekawostkami, które są związane z tym tematem i miejscem, to zachęcamy Cię do kontaktu. Pomóż nam ulepszyć ten artykuł i skontaktuj się z nami.