OBWÓD ŁOWIECKI nr 4

# LUBELSKIE

OBWÓD ŁOWIECKI nr 4

Obwód łowiecki nr 4 podlega pod Zarząd Okręgowy w Białej Podlaskiej. Zajmuje część terenów gmin Janów Podlaski i Rokitno w powiecie bialskim. Od strony północnej obwód graniczy z Białorusią.

Województwo lubelskie - obwód łowiecki nr 4

Obwód łowiecki numer 4

Zarząd Okręgowy: Biała Podlaska
Nadleśnictwo: .
koło łowieckie: .
informacje o polowaniach: UG Janów Podlaski, UG Rokitno

opis granic obwodu: Z m. Błonie drogą przez m. Cieleśnica do m. Hołodnica, dalej drogą przez m. Klonownica Duża do m. Janów Podlaski, skąd strumieniem i następnie drogą do m. Bubel Łukowiska dalej strumieniem w kierunku wschodnim do rzeki Bug i rzeką Bug do drogi biegnącej do m. Ostrów, dalej drogą koło m. Ostrów do drogi Janów Podlaski – Błonie i tą drogą do m. Błonie.

gminy: Janów Podlaski, Rokitno
miejscowości: Buczyce Stare, Pawłów Stary, Janów Podlaski, , Wygoda, Werchlis, Kajetanka, Hołodnica, Klonownica Mała, Klonownica Duża
rzeki: Bug
sąsiednie obwody: 1, 3, 5, 8
obiekty łowieckie: .

POMÓŻ NAM ULEPSZYĆ TEN ARTYKUŁ

Jesteśmy ciekawi jak w tym obwodzie kultywuje się tradycje myśliwskie. Czy są tutaj jacyś rzemieślnicy wykonujący przedmioty związane z łowiectwem? Czy odbywają się jakieś cykliczne imprezy? Czy na tym terenie są jakieś miejsca szczególnie związane z historią i kulturą łowiecką lub gospodarstwa agroturystyczne polecane szczególnie pasjonatom łowiectwa?

Jeśli posiadasz takie informacje, lub chcesz się podzielić innymi ciekawostkami, które są związane z tym tematem i miejscem, to zachęcamy Cię do kontaktu. Pomóż nam ulepszyć ten artykuł i skontaktuj się z nami.