OBWÓD ŁOWIECKI nr 20

# LUBELSKIE

OBWÓD ŁOWIECKI nr 20

Obwód łowiecki nr 20 podlega pod Zarząd Okręgowy w Białej Podlaskiej. Zajmuje część terenów gmin Biała Podlaska i Leśna Podlaska w powiecie bialskim. Od strony zachodniej obwód graniczy z województwem mazowieckim.

Województwo lubelskie - obwód łowiecki nr 20

Obwód łowiecki numer 20

Zarząd Okręgowy: Biała Podlaska
Nadleśnictwo: .
koło łowieckie: .
informacje o polowaniach: UG Międzyrzec Podlaski

opis granic obwodu: Z m. Łukowisko drogą przez m. Tłuściec, Krzewica do granicy województwa i tą granicą do drogi prowadzącej z m. Krzesk Nowy do m. Próchenki i tą drogą przez m. Poprzeczki do m. Próchenki. Dalej drogą przez m. Próchenki w kierunku płd-wsch. do granicy województwa i tą granicą a następnie drogą do m. Łukowisko.

gminy: Międzyrzec Podlaski
miejscowości: Łukowisko, Łukowisko Nowe, Krzewica, Kożuszki, Łuniew, Tłuściec, Łuby, Krawce, Kolonia Łuby, Kolonia Łukowisko, Podleś
lasy: .
rzeki: .
sąsiednie obwody: 19, 28, od zachodu obwody woj. mazowieckiego
obiekty łowieckie: .

POMÓŻ NAM ULEPSZYĆ TEN ARTYKUŁ

Jesteśmy ciekawi jak w tym obwodzie kultywuje się tradycje myśliwskie. Czy są tutaj jacyś rzemieślnicy wykonujący przedmioty związane z łowiectwem? Czy odbywają się jakieś cykliczne imprezy? Czy na tym terenie są jakieś miejsca szczególnie związane z historią i kulturą łowiecką lub gospodarstwa agroturystyczne polecane szczególnie pasjonatom łowiectwa?

Jeśli posiadasz takie informacje, lub chcesz się podzielić innymi ciekawostkami, które są związane z tym tematem i miejscem, to zachęcamy Cię do kontaktu. Pomóż nam ulepszyć ten artykuł i skontaktuj się z nami.