OBWÓD ŁOWIECKI nr 19

# LUBELSKIE

OBWÓD ŁOWIECKI nr 19

Obwód łowiecki nr 19 podlega pod Zarząd Okręgowy w Białej Podlaskiej. Zajmuje część terenów gminy Międzyrzec Podlaski w powiecie bialskim. Od strony południowej obwód przylega do miasta Międzyrzec Podlaski.

Województwo lubelskie - obwód łowiecki nr 19

Obwód łowiecki numer 19

Zarząd Okręgowy: Biała Podlaska
Nadleśnictwo: .
koło łowieckie: .
informacje o polowaniach: UG Międzyrzec Podlaski

opis granic obwodu: Z m. Rogoźneczka drogą przez m. Międzyrzec Podlaski, Kol. Zaścianki, Łukowisko do granicy gminy i tą granicą do drogi Rogoźneczka – Swory, dalej drogą do m. Rogoźneczka.

gminy: Międzyrzec Podlaski
miejscowości: Łukowisko, Łukowisko Nowe, Zasiadki, Manie, Rogoźnica, Rogoźniczka, Koszeliki, Zawadki, Halasy, Zaścianki, Zaścianki-Cegielnia, Kolonia Rogoźnica, Dołhołęka, Przyłuki
lasy: .
rzeki: Piszczka
sąsiednie obwody: 18, 20, 27, 28
obiekty łowieckie: .

POMÓŻ NAM ULEPSZYĆ TEN ARTYKUŁ

Jesteśmy ciekawi jak w tym obwodzie kultywuje się tradycje myśliwskie. Czy są tutaj jacyś rzemieślnicy wykonujący przedmioty związane z łowiectwem? Czy odbywają się jakieś cykliczne imprezy? Czy na tym terenie są jakieś miejsca szczególnie związane z historią i kulturą łowiecką lub gospodarstwa agroturystyczne polecane szczególnie pasjonatom łowiectwa?

Jeśli posiadasz takie informacje, lub chcesz się podzielić innymi ciekawostkami, które są związane z tym tematem i miejscem, to zachęcamy Cię do kontaktu. Pomóż nam ulepszyć ten artykuł i skontaktuj się z nami.