OBWÓD ŁOWIECKI nr 18

# LUBELSKIE

OBWÓD ŁOWIECKI nr 18

Obwód łowiecki nr 18 podlega pod Zarząd Okręgowy w Białej Podlaskiej. Zajmuje część terenów gmin Biała Podlaska, Leśna Podlaska i Międzyrzec Podlaski w powiecie bialskim.

Województwo lubelskie - obwód łowiecki nr 18

Obwód łowiecki numer 18

Zarząd Okręgowy: Biała Podlaska
Nadleśnictwo: .
koło łowieckie: .
informacje o polowaniach: UG Biała Podlaska, UG Leśna Podlaska, UG Międzyrzec Podlaski

opis granic obwodu: Z m. Sitnik drogą do nurtu rzeki Krzna w m. Porosiuki, dalej nurtem tej rzeki do granicy gminy i tą granicą do drogi E-30. Dalej drogą do m. Rogoźneczka, skąd drogą do granicy gminy i tą granicą, a następnie drogą koło m. Swory przez m. Worgule, Łukowce do m. Sitnik.

gminy: Biała Podlaska, Leśna Podlaska, Międzyrzec Podlaski
miejscowości: Styrzyniec, Sycyna, Swory, Rogożneczka, Worgule, Łukowce, Sitnik, Krzymowskie, Sławacinek Nowy, Woroniec, Cyłujki, Pólko, Zabłocie, Franopol, Kolonia Łukowce, Kolonia Sitnik, Kolonia Styrzyniec
lasy: Las Muszyki
rzeki: Krzna, Złota Krzywula (Krzywula), Więzienny Rów
sąsiednie obwody: 9, 10, 17, 19, 26, 27
obiekty łowieckie: .

POMÓŻ NAM ULEPSZYĆ TEN ARTYKUŁ

Jesteśmy ciekawi jak w tym obwodzie kultywuje się tradycje myśliwskie. Czy są tutaj jacyś rzemieślnicy wykonujący przedmioty związane z łowiectwem? Czy odbywają się jakieś cykliczne imprezy? Czy na tym terenie są jakieś miejsca szczególnie związane z historią i kulturą łowiecką lub gospodarstwa agroturystyczne polecane szczególnie pasjonatom łowiectwa?

Jeśli posiadasz takie informacje, lub chcesz się podzielić innymi ciekawostkami, które są związane z tym tematem i miejscem, to zachęcamy Cię do kontaktu. Pomóż nam ulepszyć ten artykuł i skontaktuj się z nami.