OBWÓD ŁOWIECKI nr 1

# LUBELSKIE

OBWÓD ŁOWIECKI nr 1

Obwód łowiecki nr 1 podlega pod Zarząd Okręgowy w Białej Podlaskiej. Zajmuje część terenów gmin Janów Podlaski i Konstantynów w powiecie bialskim. Obwód graniczy z Białorusią.

Województwo lubelskie - obwód łowiecki nr 1

Obwód łowiecki numer 1

Zarząd Okręgowy: Biała Podlaska
Nadleśnictwo: .
koło łowieckie: “Darzbór” Warszawa (ul. Zbigniewa Herberta 12a/57, 00-380 Warszawa)
informacje o polowaniach: UG Janów Podlaski, UG Konstantynów

opis granic obwodu: Z m. Niemirów nurtem rzeki Bug i następnie strumieniem do drogi Bubel – Łukowiska – Janów Podlaski i tą drogą do m. Janów Podlaski, dalej drogą przez m. Pawłów Nowy, Konstantynów, Zakalinki do granicy województwa przy m. Raczki i tą granicą, a następnie drogą i ponownie granicą województwa do rzeki Bug i jej nurtem do m. Niemirów.

gminy: Janów Podlaski, Konstantynów
miejscowości: Antolin, Bubel-Granna, Bubel-Łukowiska, Bubel Stary, Buczyce Nowe, Folwark, Gnojno, Konstantynów, Pawłów Nowy, Wandopol, Wiechowicze, Witoldów
rzeki: Bug
sąsiednie obwody: 4, 5, 350 (woj mazowieckie) + 320, 321 (PZŁ Białystok)
obiekty łowieckie: .

POMÓŻ NAM ULEPSZYĆ TEN ARTYKUŁ

Jesteśmy ciekawi jak w tym obwodzie kultywuje się tradycje myśliwskie. Czy są tutaj jacyś rzemieślnicy wykonujący przedmioty związane z łowiectwem? Czy odbywają się jakieś cykliczne imprezy? Czy na tym terenie są jakieś miejsca szczególnie związane z historią i kulturą łowiecką lub gospodarstwa agroturystyczne polecane szczególnie pasjonatom łowiectwa?

Jeśli posiadasz takie informacje, lub chcesz się podzielić innymi ciekawostkami, które są związane z tym tematem i miejscem, to zachęcamy Cię do kontaktu. Pomóż nam ulepszyć ten artykuł i skontaktuj się z nami.